Закрити
Наверх Наверх

Агнешка Влодарчик
Agnieszka Wlodarczyk

Агнешка Влодарчик
9,4 
21 голос
Оцінити:

Дата народження: 13 грудня 1980 (zodiac стрілець)

Місце народження: Славно

Досягнення: Глядачі знають її по участі в картині "Охоронець для дочки" і телевізійної багатосерійної комедії "13 дільничних". У 2007 році вона випустила свій перший музичний альбом Nie dla oka.

Біографія

Народилася 13 грудня 1980 року в невеликому містечку Славно. В дитинстві любила танцювати, потім зацікавилася музикою. У середній школи виграла 2 пісенних конкурси.

Свої перші кроки як актриса вона зробила в театрі Баффо у Варшаві. Збрехавши, що їй 15 років (насправді вона була молодша на рік), брала участь у кастингу до мюзиклу "Метро". Юзефович (поставив мюзикл) запропонував їй займатися театром, коли раніше вчителі хотіли, щоб вона співала. Агнешка не ставила метою закінчувати яку-небудь акторську школу, її більше цікавило навчання на психфаке або ж на біо.

У 1995 році була финалистокой конкурсу "Міс Польщі".

У 1997 році (серед понад ста кандидаток на цю роль) відбувся її дебют у фільмі "Сара" ("Охоронець для дочки", де вона зіграла поруч з Богуславом Ліндою (той самий охоронець з фільму), а також з Цезарієм (в оригіналі ім'я - Цезары) Пазурою. Грає в серіалах, у фільмах.

Позувала для сесії "Плейбоя" в 2000 і 2002 році.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше