Вхід

Вийшов український трейлер мультфільму Стихії

02.04.2023
Вийшов український трейлер мультфільму Стихії

У 2023 році у світовий прокат вийде новий анімаційний фільм спільної роботи студій Disney та Pixar, що знайомить з природними стихіями. Представлено український трейлер мультфільму.

Стихії — новий анімаційний фільм від Disney та Pixar. Центральною темою нової масштабної роботи стали чотири стихії: вогонь, вода, повітря і земля.

Ідея фільму, за словами його режисера Пітера Сона (Рататуй, Університет монстрів, Лайтер), заснована на його досвіді, як сина іммігрантів у Нью-Йорку: "Мої батьки емігрували з Кореї на початку 1970-х і побудували популярний продуктовий магазин у Бронксі. Ми були серед небагатьох родин, які ризикнули вирушити на нову землю з надіями та мріями — всі ми змішалися в одну велику салатницю культур, мов і красивих маленьких кварталів".

За сюжетом, події розгортаються у місті Стихій, у якому разом проживають вогняні, водяні, земляні та повітряні мешканці. Теплинка — рішуча, кмітлива і запальна дівчина — дружить з веселим хлопцем на ім'я Плин, який звик пливти за течією у житті. Їхня дружба кидає виклик переконанням Теплинки про світ, у якому вони живуть.

В Україні мультфільм Стихії вийде в прокат 15 червня.

Джерело: nv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: