Вхід

Володимир Зеленський призвав Святослава Вакарчука стати "ми"

30.06.2018
Володимир Зеленський призвав Святослава Вакарчука стати "ми"

Популярний український актор і шоумен Владимир Зеленский звернувся з відкритим посланням до лідера групи "Океана Ельзи" Святослава Вакарчуку, запропонувавши йому остаточно визначитися - чи готовий він піти у велику політику разом з ним.

У відеоролику, який був опублікований на офіційному каналі Зеленского в соціальній мережі Instagram, керівник студії "95 квартал" не говорить безпосередньо про президентські амбіції, але суть його заяви цілком очевидна.

"Слава, ну, шо? Ти "та або ні"? Тому що, якщо ти залізно "та" або точно - "ні", ну, тоді і я. А то усі знову запитують: "Ну шо я"? А шо я? Я-то зрозуміло. Шо ти? Просто якщо ти і я, то це ми, розумієш? А якщо ми, то це усіх", - сказав він.

Відмітимо, що на майбутніх виборах президента України шанси Святослава Вакарчука можуть бути дуже високі, оскільки в деяких регіонах і у певних соціальних шарів рейтинг співака значно вищий, ніж діючого глави держави Петра Порошенка. Сам Володимир Зеленский також користуються великою популярністю серед українських глядачів.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: