Вхід

Верховний лідер Сноук може повернутися в 9 епізоді "Зоряних воєн"

03.02.2018
Верховний лідер Сноук може повернутися в 9 епізоді "Зоряних воєн"

Актор Енді Серкіс, який за допомогою техніки "захоплення руху" зіграв верховного лідера Сноук в сьомому і восьмому епізодах космічної саги, натякнув, що зловмисник може повернутися в дев'ятому епізоді, пише Digital Spy.

Обережно, спойлер! Багатьох фанатів напевно шокувала смерть Сноук в "Останніх джедаїв", який абсолютно несподівано і дуже швидко загинув від руки свого учня Кайло Рена. Але Рен зробив це зовсім не тому, що перейшов на світлу сторону, а щоб не терпіти постійні приниження і закиди Сноук і особисто зайняти місце лідера.

Однак за словами Енді Серкіс, смерть лиходія може обернутися найнесподіванішим чином. Тобто він дійсно може воскреснути:

"Послухайте, це ж "Зоряні війни". Тут ви ніколи напевно не знаєте, яке життя і коли може повернутися... Чесно, я сам був в шоці від смерті Сноук. Але в драматичному плані це було абсолютно правильно для тієї сцени. Так що я не став піддавати її сумніву і задавати зайві питання. і я знаю, що відчувають фанати. Але хто знає...".

Нагадаємо, в режисерському кріслі дев'ятого епізоду знаходиться Дж. Дж. Абрамс. Реліз заплановано на 20 грудня 2019 року.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

  • SD

    Sergey Dorofeev 03.02.2018 10:45

    Ребятушки! Русские народные сказки начинаются с русскАгА мира... Украинские народные сказки - с закатывания рукавов и любых друзив. Диснеевские сказки - с раздувания слухов о ещё живом Сноуке. Вы уже всё объяснили: Кайло раскрылся, Кайло онкрут...

    Відповісти

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: