Вхід

Найгірший фільм усіх часів вийде у форматі 3D

02.02.2018
Найгірший фільм усіх часів вийде у форматі 3D

Мова про фільм "Кімната" режисера Томмі Вайс, який був визнаний "найгіршим фільмом усіх часів і народів", пише Digital Spy.

"Кімната" вийшла на екрани в 2003 році. І це, як то кажуть, було настільки погано, що навіть добре. Картина обросла культовим статусом, а в 2017 році Джеймс Франко випустив байопік під назвою "Горе-творець", присвячений створенню "Кімнати". Роль Томмі Вайс Франко виконав особисто.

"Кімнату" Вайс знімав не саме, а в співавторстві з Сенді Шклейром (його в байопіку зіграв Сет Роген). Пізніше Шклейр заявив, що насправді "Кімнату" практично цілком зняв саме він, за винятком любовних сцен: "Якщо це і дерьмово фільм, то це лайно зняв я. І його побачив весь світ".

Поки "Горе-творець" йшов до екрану, Сенді Шклейр встиг написати книгу під назвою "Так, я зняв "Кімнату" ("Yes, I Directed The Room"), яка виявиться на прилавках в кінці цього місяця.

За перевтілення в Томмі Вайс Джеймс Франко був удостоєний "Золотого глобуса", що, звичайно ж, викликало нову хвилю інтересу до горезвісної "Кімнаті". Цим, власне, і скористався Вайс, радісно повідомивши в Твіттері, що його "шедевр" буде перевипущена в форматі 3D.

Коли відбудеться стереоскопічний реліз "Кімнати", не повідомляється.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: