Вхід

Варвари вже тут. Джонні Депп повернувся на великий екран

11.08.2020 Фоторепортаж
Варвари вже тут. Джонні Депп повернувся на великий екран

Один з найбільш очікуваних посткарантинних релізів, фільм "В очікуванні варварів" з Джонні Деппом і Робертом Паттінсоном виходить в український прокат.

Вперше драму "В очікуванні варварів" за однойменним романом лауреата Нобелівської премії Джона Максвелла Кутзеє показали майже рік тому, 6 вересня 2019-го, на Венеціанському кінофестивалі. У широкий прокат стрічка виходить тільки зараз. У головних ролях, крім Деппа, задіяні володар "Оскара" Марк Рейланс, Роберт Паттінсон, Грета Скаккі й модель Гана Баярсайкан.

Дія кінострічки "В очікуванні варварів", як і в літературному першоджерелі, розгортається в країні під назвою Імперія, в якій сплелися ознаки відразу декількох колонізаторських держав початку XX століття. До керівної верхівки імперії доходять чутки, що місцеві племена, яких імперці називають варварами, готують повстання. В прикордонне місто-фортецю на південній околиці прибуває полковник, який допитує ув'язнених, безжально катує і вбиває полонених тубільців. Жорстокість полковника штовхає магістрата міста, людини від природи доброї й делікатної, до бунту проти імперії. Маленький гвинтик системи вибивається з каральної машини та розуміє, що варварів очікувати не варто - вони вже тут...

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: