Вхід

В Україні вдруге відбудеться онлайн-фестиваль баварського кіно

08.12.2021
В Україні вдруге відбудеться онлайн-фестиваль баварського кіно

Фестиваль "Кіноподорож Баварією" проводится вже вдруге.

Як і минулого року, подія відбудеться в онлайн-форматі, а перегляди фільмів будуть безкоштовними для глядачів в Україні. Стрічки демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами на сайті bavarianfilmfest.com.ua.

До програми увійшло п’ять фільмів, вироблених за підтримки федеральної землі Баварія. Три з цих стрічок будуть продемонстровані в Україні вперше.
Українські глядачі познайомляться одразу з трьома роботами знаного майстра комедії баварця Маркуса Г. Розенмюллера.

Його фільм "Раніше помер – довше пролежав" розповідає про 11-річного Себастіана, який раптово дізнається, що його мати померла під час пологів, а не в автомобільній катастрофі. Відчувши провину та страх не потрапити до мами в рай через свої бешкетні витівки, хлопець вирішує заробити перепустку на небеса, ставши рок-зіркою.

"Чарівне дзеркало, або Подвійні неприємності" – кумедна фантазія, заснована на мрії кожного школяра – створення двійника, який робитиме уроки замість тебе.

Трійку фільмів популярного режисера завершує його нова картина – "Басейновий шериф" (2021), яка розповідає про боротьбу рятувальника та майстра з плавання проти знищення улюбленого місця роботи – басейну.
Ще одна комедія в програмі – стрічка "На рівні очей" Йоахіма Долльгопфа та Ефі Ґольдбруннер. Події фільму розгортаються навколо десятирічного сироти, який випадково дізнається адресу свого ймовірного батька. Та хлопчик, який мріє про сильного й кремезного тата, виявляє, що батько на зріст менший, ніж він сам.

Окрім комедій у програму увійшла історична біографічна драма "Людвіг Баварський" від Марі Ноель і Петера Зера. У ній ідеться про Людвіга Другого Баварського, широко відомого як "казковий король" за його любов до мистецтва й невеликий інтерес до політичних та економічних процесів.

Чотири фільми, які представляють баварський кінематограф, будуть доступні для безкоштовного онлайн-перегляду на сайті bavarianfilmfest.com.ua з 10 до 19 грудня на території України.

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: