Вхід

Помер один з творців Людини-павука і доктора Стренджа

09.07.2018
Помер один з творців Людини-павука і доктора Стренджа

У Нью-Йорку помер художник українського походження Стів Дитко, що брав участь в створенні ряду персонажів коміксів Marvel. Про його смерть повідомили в Твиттере Marvel Entertainment‏:

"Сьогодні сім'я Marvel тужить за Стівом Дитко. Стів змінив індустрію і всесвіт Marvel, і його спадщину ніколи не буде забуто. Наші думки з його сім'єю, близькими і прихильниками".

"Він був стовпом Будинку ідей, який створив не лише Людину-павука і Доктора Стрэнджа, але і багато кращих лиходіїв в історії коміксів. Стів був першим, хто зробив Marvel дійсно надприродним, і за це ми будемо вдячні йому завжди", - говориться на сайті компанії.

У 1953 році, закінчивши Нью-йоркське училище аніматорів і ілюстраторів, Дитко почав працювати як професійний аніматор. Приєднавшись до Marvel, Стів був художником і контуровщиком величезної кількості коміксів, зокрема брав участь в створенні Людини-павука, Доктора Стрэнджа, Залізної людини і Халка. У 1966-му Дитко покинув Marvel (імовірно, через фінансові розбіжності Ли із Стэном). У кінці 1970-х художник повернувся до співпраці з компанією, але вирішити фінансові розбіжності так і не вдалося: наприклад, в 2012 році Дитко заявляв, що не отримував авторських відрахувань від чотирьох фільмів про Людину-павука, випущених на той час, хоча створював цього персонажа разом з Ли.

Окрім роботи в Marvel, Дитко співпрацював з великою кількістю американських журналів.

Стіву Дитко було 90 років.

Джерело: mediananny.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: