Закрити
Київ
Вхід

Тільда Суїнтон висловилася про свою гендерну ідентичність

14.01.2021
Тільда Суїнтон висловилася про свою гендерну ідентичність

В лютневому номері журналу Vogue з’явилося інтерв'ю з Тільдою Суїнтон, в якому вона торкається теми гендерної ідентичності. Суїнтон зізналася, що завжди відчувала себе квіром — людиною, яка не вписується в рамки лише однієї сексуальної та гендерної ідентичності.

"Для мене абсолютно очевидно, що в моєму випадку квір має відношення до чутливості. Я завжди відчувала себе квіром. Я завжди була в пошуку якогось свого цирку квірів, і я знайшла його. І виявивши це, я зрозуміла, що це мій світ", — заявила актриса.

У бесіді з британським Vogue Суїнтон також розповіла про відсутність амбіцій:

"У мене, як у артиста, ніколи не було ніяких амбіцій. Це може здатися божевільним і трансгресивним, але це факт. Якби ви запитали мене про це, коли мені було 10 чи 20 років, я б сказала, що мої єдині амбіції полягали в тому, щоб жити в родині, мати друзів, які змушували б мене сміятися і сміялися б над моїми жартами, і жити в високогір'ї Шотландії з безліччю собак і городом. Жарти в сторону. І мені пощастило, що я змогла досягти своїх бажань. Все інше — бонус. Все інше — просто глазур, свічки і квіти поруч", — говорить вона.

Відзначимо, вже більше 16 років Суїнтон знаходиться у відносинах з художником з Нової Зеландії Сандро Коппом. У актриси є двоє дітей від екс-коханого, художника і драматурга Джона Патріка Бірна — 23-річні двійнята син Ксав'є і дочка Онор.

Джерело: nv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: