Вхід

Amazon готова заплатити 200 мільйонів за фільм з Крісом Преттом

14.01.2021
Amazon готова заплатити 200 мільйонів за фільм з Крісом Преттом

Компанія Amazon готова придбати для показу на своїй цифровій платформі фантастичного бойовика під назвою "Війна майбутнього", головну роль в якому зіграв Кріс Прэтт. За відомостями видання Deadline, сума угоди зі студією Skydance оцінюється в 200 мільйонів доларів. Угода доки не підписана, сторони ведуть переговори.

Нагадаємо, що спочатку передбачалося, що стрічка буде представлена глядачам 25 грудня 2020 року. Проте оскільки кіноринок в Північній Америці і інших частинах світу продовжував знаходитися в глибокій кризі із-за пандемії коронавірусу, реліз був перенесений на 23 липня 2021 року.

Деталі сюжету картини доки тримаються в секреті. Відомо лише, що дія "Війни майбутнього" повинна відбуватися в майбутньому, коли Земля піддається нашестю інопланетян. Щоб відбити агресію, земляни використовують радикальний засіб, викликають кращих воїнів їх минулого.

За прокат картини повинна була відповідати кіностудія Paramount Pictures. Відмітимо, що це вже не перший випадок, коли курирувані нею кінопроекти виявлялися потім продані стримінгу Amazon. Раніше подібна доля осягнула комедію "Поїздка в Америку 2". Сума угоди тоді склала 125 мільйонів доларів.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: