Вхід

Тетяна Лазарєва і Михайло Шац розлучилися після 20 років шлюбу

06.07.2018
Тетяна Лазарєва і Михайло Шац розлучилися після 20 років шлюбу

Одна з найміцніших пар, ведучі і гумористи Татьяна Лазарєва і Михайло Шац засмутили прихильників новиною.

Після 20 років подружнього життя Тетяна і Михайло вирішили розійтися. Вже два роки екс-закохані живуть окремо, правда, поки ніхто з них офіційно на розлучення не подав.

Про непростий період в сім'ї Лазарєва розповіла в ефірі YouTube- програми "А поговорити? .".

Зараз Тетяна разом з 11-річною дочкою живе в Марбелье, Іспанія. Туди Лазарєва переїхала, оскільки, за її словами, їй не давали працювати в Москві. Це артистка зв'язує зі своєю участю в мітингах на Болотяній.

"Усі рішення в сім'ї приймаю, як правило, я, у мене роботи немає, школу я не знайду ту, яка мене влаштує. Я буду кращий тут. Усе це рішення прийняли, окрім Михайла. Так вийшло, що ми з ним мешкаємо нову якість життя окремо", - призналася Лазарєва.

Вона додала, що вони з Шацем розійшлися не унаслідок зради.

"За 20 років не було романів на стороні, я не можу. Я вважаю, що одно закінчилося, інше почалося. Він теж в цьому сенсі порядна і чесна людина. Я не можу обманювати, я не бачу в цьому сенс. Якби було щось таке, то я б залишила і дітей, і чоловіка", - сказала Тетяна.

Гуморист не виключає, що вони з Михайлом ще можуть знову бути разом. Екс-закохані продовжують підтримувати теплі стосунки навіть на відстані.

"Це така близькість, яку просто так не залишиш, хоча дуже хочеться. У нього своя історія, яка йому подобається, у мене - своя. Але нам хочеться бути разом, і це дуже цікаве завдання, як новий проект. Страшенно цікаво зрозуміти, що це таке? Партнерський брак? А нафига він потрібний"? - ставить перед собою питання Лазарєва. 

Джерело: ru.tsn.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: