Вхід

Тарас Цимбалюк відповів на головне питання російської пропаганди

22.04.2022
Тарас Цимбалюк відповів на головне питання російської пропаганди

Український актор, зірка серіалів Кріпосна та Спіймати Кайдаша Тарас Цимбалюк відповів на запитання російської пропаганди: "Де він був ці 8 років".

На своїй сторінці в Instagram актор розповів, що насправді відбувалося у 2014 році. За словами Цимбалюка, він уникав провокаційних питань від росіян, але йому також почали активно писати мешканці Луганщини.

"Наприклад: "Тарасе, ми дивилися ваші серіали, ви зараз дуже активізувалися, але як же можна було мовчати, коли нас бомбили бандери та нацисти 8 років тому?". Думаю, кожен з нас за останні півтора місяця сотні разів читав подібне. Як це ще не згадали "розп'ятого хлопчика". По-перше, ми були в Україні. Ви, певне, забули, що залишилося від української армії після Яника, коли підло і цинічно Путін ввів свої війська на схід України. Хоча, якщо формулюється, що в Україні є "нацики" і "бандерівці", не думаю, що ви заглиблювалися в реальний хід тих подій, швидше, просто бездумно віддались сусідській пропаганді й почали вільно пливти за течією яскраво коричневого кольору. Чому вас ніхто не бомбив поки туди Росія не завела свої війська? Бо ми ж не й*бнуті - це відповідь, щоб ви довго не думали. І ще, якось швидко у вас обнуляється пам’ять: вторгнення РФ на Донбас стало величезним ударом для всієї України. Кожного вбитого героя АТО в останній шлях проводжала вся країна. Почався дуже потужний волонтерський рух: для потреб АТО всі ці роки українці збирали величезні суми. Завдяки новій владі, армія з нуля сформувалась у дуже пристойну чисельність і боєздатність, щоб захистити в першу чергу вас (звичайно, не всі, бачу, оцінили) і всю Україну. Тоді всі зірки шоубізнесу, за декілька кілометрів від передової організовували постійні зустрічі. І в соц. мережах, як на те пішло, "неслося" не менше. Може ви не хотіли цього помічати?"", — пише Цимбалюк.

Він також назвав можливу причину повномасштабної війни в Україні. "Дивна логіка: люди, котрі за Росію — справжні патріоти своєї країни. Люди, що за Україну — "бандерівці" і "нацики"? — 100% попадання в десятку від пропаганди. Зашорене стадо ковтнуло. І хоча б погугліть, хто такий Степан Бандера, щоб так не козиряти цим несумісним і так дешево висмоктаним з пальця статусом. Єдине, дуже жаль, що за ці 8 років ми не обросли потрібною кількістю єдності й свідомості, і як наслідок наступило 24 лютого"", — додав Тарас.

Джерело: nv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: