Вхід

"Суперсімейці 2" передрікають найпотужніший старт

31.05.2018
"Суперсімейці 2" передрікають найпотужніший старт

Мультфільм студії Pixar "Суперсімейка 2" може стартувати в домашньому прокаті з вражаючими касовими зборами. Як свідчить статистика видання The Hollywood Reporter, попередні прогнози обіцяють проекту близько 140 мільйонів доларів за підсумками перших вихідних.

Якщо їм судилося збутися, то це буде найпотужніший старт в історії світової анімації і один з кращих в 2018 році. Попереднім рекордсменом також був мультфільм Pixar "У пошуках Дорі" що зібрав свого часу в Північній Америці в прем'єрний уїкенд 135 мільйонів доларів.

Результат "Суперсімейки 2" виявиться тим більше вражаючим, що перша серія була випущена в прокат 14 років тому, а отже, переважна більшість сучасних глядачів мало знайома з героями. Нагадаємо, що "Суперсімейка", що розповідає про сім'ю, кожен з представників якої наділений надприродними здібностями, була випущена в 2004 році і стартувала з результатом 70 мільйонів доларів.

У озвучуванні персонажів другої частини брали участь Семюел Л. Джексон, Софія Буш, Холлі Хантер, Джонатан Бенкс, Кетрін Кінер, Боб Оденкірк, Ізабелла Росселліні і інші.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: