Вхід

Супермена позбавили вусів і приробили йому руки в "Лізі справедливості"

25.06.2018
Супермена позбавили вусів і приробили йому руки в "Лізі справедливості"

У фільмі "Ліга справедливості" Супермен не лише втратив за допомогою комп'ютерної графіки частину свого природного вигляду, але і придбав окремі частини тіла. Як свідчить портал ScreenRant, в деяких епізодах картини глядачі бачили зовсім не тіло актора Генрі Кавилла, а комп'ютерну модель, причому, навіть на великих планах.

На невідповідність параметрів тіла Кавилла і Супрмена звернув увагу один з фанатів DC. Зокрема, йдеться про одну з фінальних сцен, в якій Супермен приходить на допомогу супергереоям, що б'ється із Степовим Вовком. "Я тільки зараз помітив, але ж його руки повністю намальовані. Навіщо? Заради бога, навіщо"?!, - написав він на своїй сторінці в Twitter.

Варто відмітити, що в насичених спецефектами фільмах образи героїв іноді замінюються комп'ютерною анімацією, проте такий метод застосовується на загальних планах і в динамічних сценах. У даному ж випадку йшлося про статичний епізод.

Цілком можливо, Генрі Кавилл просто не міг взяти участь в зйомках, оскільки був зайнятий в іншому проекті, тому творцям "Позбав справедливості" довелося використати комп'ютерну анімацію для відтворення вигляду Супермена.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: