Вхід

Джонні Депп знаходиться на межі банкрутства

25.06.2018
Джонні Депп знаходиться на межі банкрутства

Джонни Депп приїхав в Лондон, розповідає The Rolling Stone. Зняв особняк в Хайгейт - 980 квадратних метрів. Містить особистого шефа, п'є вінтажне вино, палить гашиш і марихуану як сигарети, досі витрачає гроші направо і наліво.

"Напевно, може собі дозволити", - говорять ті, що дружить з математикою. Депп працював в кіно 35 років, кумулятивний бокс-офіс його фільмів - $3, 6 млрд, з яких особисто він отримав біля $650 млн. Здавалося б, з такою пенсією можна розслабитися.

На розслідування видання The Rolling Stone - до речі, не єдине, але одно з найретельніших - показує, що Депп на межі банкрутства. До якого б рішення не прийшов суд з приводу менеджменту актора The Management Group і особисто Джоела Мандела, і ще один суд, з іншим менеджером - Адамом Уолдманом, що працював до цього на Олега Дерипаску і якого в Голлівуді називають одним з "людей Путіна", фінансово Депп вже не оправиться. Тому актор і не намагається.

"У пресі усі набрехали, я не витрачаю $30 тис. на вино в місяць, я витрачаю набагато більше. І вистрілити прах Хантера С. Томпсона в небо коштувало не $3 млн а усі $5 млн. Ціна виросла, коли я попросив, щоб траєкторія польоту праху провела снаряд над Статуєю Свободи. Виявилось, це дуже високо", - розповів Депп.

Переказати усю історію перипетій між Деппом і його керівниками неможливо - на вихідних знайдіть час і прочитайте. Тизер - на прощання Депп потиснув журналістові руку і сказав про розслідування: "Це може стати твоїм Пулітцером".

Джерело: mediananny.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: