Вхід

Спін-офф "Сутінків" розійшовся мільйонним накладом

14.08.2020
Спін-офф "Сутінків" розійшовся мільйонним накладом

Історія любові на тлі протистояння вампірів і перевертнів, розказана письменницею Стефані Майєр, продовжує користуватися величезною популярністю. Про це свідчить статистика продажів її нової літературної праці під назвою "Північне сонце".

Згідно з даними Hachette Book Group, тільки за перший тиждень з моменту початку продажів був реалізований більше мільйона екземплярів книги як виданих на папері, так і електронних. "Ми дуже раді повернути людей у світ Присмеркової саги і відсвяткувати нове досягнення разом із Стефані, прихильниками і книгопродавцями, які підтримували її впродовж останніх п'ятнадцяти років", - говориться в офіційній заяві.

Відмітимо, що в книзі оповідання ведеться від імені Едварда. "Зустріч з прекрасною Белою - це одночасно сама інтригуюча подія, яку він пережив за своє довге, хвилююче вампирське життя. У міру того як ми дізнаємося все більше захоплюючих подробиць про минуле Едварда і розплутуємо хитросплетіння його думок, ми розуміємо, чому саме ця історія є визначальною в його житті. Як він може дозволити собі закохатися у Белу, знаючи, що наражає на небезпеку її життя"?, - говорилося в описі. Поки не уточнюється, чи планується в перспективі екранізація.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: