Вхід

Руслана Писанка приголомшила схудненням на 42 кілограми

14.08.2020 Фоторепортаж
Руслана Писанка приголомшила схудненням на 42 кілограми

Артистка поділилася, як їй вдалося позбутися зайвої ваги.

Українська акторка Руслана Писанка завжди славилася своїми пишними формами, однак у певний момент артистка вирішила схуднути.

Як відомо декілька років тому зірка брала участь в одному з українських телепроєктів і саме там, зізналася Писанка, їй вдалося позбутися 42 зайвих кілограмів.

На схуднення у артистки пішло вісім місяців, пише "Со вкусом". Насамперед Писанка радить знайти "друзів за нещастям".

Одна справа, коли наодинці з собою. А коли йдеш в якісь співтовариства, де є люди, які мають досвід ... Можливо, їх теж має щось підстьобнути. Якщо об'єднується кілька друзів за нещастям, вони одразу стають щасливими!
впевнена Писанка

Також акторка акцентує увагу на тому, що варто переглянути свій раціон. "Не відмовлятися від хліба, а замінити його на цільнозерновий, не виключати жири повністю, а вибрати корисні", - додала артистка.

Всі розуміють, що скидати вагу важко. Але утримувати її - не легше! Якщо даєш послаблення, за це доведеться розплачуватися. Проєкт навчив мене бачити цей взаємозв'язок - між тим, що ти з'їв, і тим, скільки потрібно за це відпрацювати. Але є багато замінників фізнавантажень. Навіть прибирання вдома - прекрасний спосіб скинути багато калорій
запевнила артистка

Наразі Руслана Писанка активно займається спортом. Зірка надає перевагу відтисканням, присіданням і щоденним планкам. Якщо немає можливості позайматися, просто багато ходить пішки - більше 15 тис. Кроків на день.

Джерело: tsn.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: