Вхід

Сину Жанни Фріске повідомили про смерть бабусі

07.03.2018
Сину Жанни Фріске повідомили про смерть бабусі

Журналісти поговорили з матір'ю Жанни Фріске Ольгою. Виявилось, що Дмитро Шепелєв нібито зриває побачення з онуком і настроює його проти дідуся і бабусі. А у котеджу, від долі якого ті відмовилися на користь маленького Платона, цілодобово чергує охорона.

Жінка розповіла жахливі дані. За словами матері співачки, хлопчик знаходиться під наглядом. "На ручці постійно підслуховуючий пристрій... Як це називається? Браслет, так. Дитина постійно нервує", - відмітила Ольга Володимирівна.

Як повідомила мати артистки, останній раз вона бачила онука в грудні. І зустріч була не з приємних. "Перше, що він мені сказав: "Мені сказали, що моя бабуся Оля померла". Він зайшов на зустріч і перше, що він сказав: "А навіщо ви у нас з папою забрали будинок і гроші"? На що я йому відповіла: "Будинок твій, Платон. І гроші твої. І ніхто у тебе їх не забирає", - говорить мати Фріске.

Ольга Володимирівна дала зрозуміти, що їх сім'я відмовилася від боротьби за будинок. "Нехай живуть там, нехай живуть. І нехай він не хвилюється - ніхто цей будинок не забере. Він нікому не потрібний. Мені, моїй сім'ї, він не потрібний, цей будинок", - заявила жінка.

Джерело: dni.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: