Вхід

Рейтинг "Ходячих мерців" впав до рівня першого сезону

07.03.2018
Рейтинг "Ходячих мерців" впав до рівня першого сезону

Рейтинг колись найпопулярнішого телевізійного серіалу "Ходячі мерці" впав до рекордно низького рівня, а саме до рівня першого сезону шоу. Десятий епізод восьмого сезону дивилися всього 6,8 мільйона глядачів.

Останній раз такий такий низький рейтинг був у віковій групі від 18 до 49 років був у епізоду під назвою "Wildfire" з першого сезону. Кількість глядачів 10-ої серії впала відразу на 20 відсотків в порівнянні з відкриваючим епізодом другої половини восьмого сезону. Відмітимо, що раніше прем'єра другої половини восьмого сезону також встановила антирекорд шоу : вона зацікавила лише 8,3 мільйона глядачів.

Нагадаємо, що на початку лютого 2018 року творець серіалу "Ходячі мерці" Роберт Кіркман підтвердив популярну фанатську теорію про зв'язок проекту з іншим популярним серіалом телемережі AMC "В усі тяжкі". Нібито до глобальної епідемії, що перетворила населення Землі в зомбі м'ясоїдних, могло привести вживання так званого "блакитного мета", який "варив" головний герой "В усі тяжкі" Волтер Вайт. "Я підтверджую цю теорію. Однозначно", - сказав Кіркман на одній із зустрічей зі своїми прихильниками.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: