Вхід

Сина Жанни Фріске позбавляють спадку

19.04.2018
Сина Жанни Фріске позбавляють спадку

Більше року тривала судова тяжба між Русфондом і спадкоємцями покійною Жанни Фріске. Згідно заяви представників благодійній організації, рідні не показали звіту про витрачання засобів на суму більше 21 мільйона рублів, свого часу зібраних на лікування артистки. Тепер майно спадкоємців, серед яких батьки співачки і син Платон, піде з молотка.

У березні Істрінский міський суд Московської області розглянув питання "про стягнення земельної ділянки в селі Крюкового Істринського району і розташованого на ньому житлового будинку".

Будинок, за деякими даними, був придбаний Дмитром Шепєлєвим і Жанною ще за життя співачки. Як говорили юристи сім'ї Фріске, що представляють інтереси, "блакитна мрія Шепелева - оселитися з Платоном в заміському будинку в Істринському районі Підмосков'я, але ми збираємося втрутитися".

Але Русфонд випередив Фріске. Як повідомляється, в недалекому майбутньому маєток буде виставлений на торги. "Експерти оцінять вартість, і далі заарештоване судом майно виставлять на офіційні торги. Хто за лот більше грошей віддасть, той і забере. Взяти участь в торгах може будь-який той, що бажає. Дуже шкода... Я упевнений, що Володимир Борисович не присвоїв гроші Русфонда. Просто в тій обстановці, коли помирає дитина, хай і доросла, не до збору папірців і рахунків", - пояснив адвокат Олександр Карабанов, що у минулому представляв Володимира Фріске.

Юрист додав, що якщо вартість будинку не покриє заборгованість, то "наступним етапом буде квартира (Жанна також була власницею квартири в Пресненському районі Москви).

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: