Вхід

Син Саші Білого. Куди пропав актор Ігор Виноградов?

22.05.2020 Фоторепортаж
Син Саші Білого. Куди пропав актор Ігор Виноградов?

Юний актор Ігор Виноградов, відомий передусім тим, що зіграв сина героя Сергія Безрукова в кримінальному серіалі "Бригада". Останній раз Ігор з'являвся на екранах десять років тому, але він не покинув світ кіно остаточно.

Наші читачі можуть пам'ятати юного актора Ігоря Виноградова по ролі Івана Бєлова в серіалі "Бригада", що який культовим. Як склалася його доля?

Юний актор
Вперше Виноградов з'явився на екранах в 2001 році в детективному серіалі "Громадянин начальник", проте найпомітнішу роль шестирічний актор зіграв в серіалі Олексія Сидорова "Бригада", де з'явився в образі сина Саші Білого (Сергій Безруков) і Ольги (Катерина Гусєва).

В середині "нульових" Ігор продовжив розвивати свою кар'єру. Він засвітився в мелодрамі "Будемо на ти", зіграв помітну роль в дитячому фільмі "Операція "Еники-Беники"" і знявся у фільмі "Чортове колесо". Останній раз юний актор з'явився на екранах в 2010 році в серіалі "Кохання і інші дурниці".

Не покинув кіно
У 2012 році відбулася прем'єра фільму "Бригада: Спадкоємець", продюсером і одним з сценаристів якого виступив каскадер, актор і співак Олександр Іншаков, який засвітився в камео в оригінальному серіалі. Картина "Бригада: Спадкоємець" розповідала продовження історії Івана Бєлова, що відлетів разом з мамою в Америку, але головного героя в ній зіграв не Виноградов, який був ще занадто молодий для цієї ролі, а Іван Макаревич, син актора і музиканта Андрія Макаревича.

Та все ж Ігор Виноградов не покинув світ кіно остаточно. У 2016 році Сергій Безруков виклав в інстаграм відео із зйомок фільму "Міфи", на якому показав, як виглядає "справжній син Саші Білого" в 26 років. У підписі до відеоролика він пояснив, що Ігор працює на знімальному майданчику в якості реквізитора.

Джерело: kino.anews.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: