Вхід

Син Майкла Дугласа про підтримку Кетрін Зети-Джонс після виходу з в'язниці

14.02.2018
Син Майкла Дугласа про підтримку Кетрін Зети-Джонс після виходу з в'язниці

Старший син Майкла Дугласа Кемерон відсидів сім років у в'язниці за зберігання та розповсюдження наркотиків. Кемерон Дуглас - син Майкла Дугласа від шлюбу з Діандрою Люкер. У 2016 році він покинув місця позбавлення волі.

Кемерон зустрів кохану дівчину - інструктора з йоги Вівіан Тібес, і в грудні 2017 го у них народилася дочка Луа Іззі, яка стала першою внучкою для Майкла. Днями 39-річний Кемерон дав перше після виходу з в'язниці інтерв'ю, в якому розповів про підтримку сім'ї в той важкий час.

"Моя сім'я ніколи не відмовлялася від мене. Ні на секунду. Кетрін і Майкл були тими брилами, які рятували мене в важкі для мене дні. Особливо Кетрін. Знаєте, вона ніколи не відступає і не відмовляється від своїх цілей. Колись вона приїхала з Уельсу і зуміла пробитися на вершину за допомогою своєї цілеспрямованості і таланту ", - говорить Кемерон.

За словами Дугласа-молодшого, перший час, коли він перебував в корекційної центрі в Нью-Йорку, його відвідував і дід - актор Кірк Дуглас.

Кетрін Зета-Джонс приводила до в'язниці до Камерону його зведених брата і сестру - свою дочку Керіс і сина Ділана від шлюбу з Майклом. "Вона не хотіла прикрашати моє життя цукровою ватою. Тому більшу частину свого життя брат і сестра бачили мене через ґрати", - згадує Кемерон.

"Бути в тюрмі - це як перебувати в зоні військових дій. Але я повинен був пройти через це, щоб змінити своє життя", - вважає Дуглас-молодший.

За його словами, зберегти здоровий глузд йому допомогло читання книг, переважно класики - Чарльза Діккенса, Оскара Уайльда, Ернеста Хемінгуея.

Джерело: segodnya.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: