Вхід

Сінтія Ніксон може стати новим губернатором Нью-Йорка

09.03.2018
Сінтія Ніксон може стати новим губернатором Нью-Йорка

Сінтія Ніксон (Cynthia Nixon)активістка і зірка серіалу "Секс у великому місті", подумує про те, щоб виставити свою кандидатуру на виборах губернатора Нью-Йорка.

Як повідомив телевізійний канал NY1, на праймеріз демократичної партії актриса складе конкуренцію Ендрю Куомо. Стверджується, що Сінтія почала збирати команду, і до неї увійшли ті, хто допомагав Білу Де Блазіо під час виборів мера Великого Яблука.

Ребека Капела, представник Сінтії, заявила, що раніше багато жителів міста просили Ніксон виставити свою кандидатуру, з чим вона, судячи з усього, погодиться. "Якщо і коли це рішення буде прийнято, Сінтія негайно повідомить про нього громадськість", - сказала Ребека.

Праймеріз призначені на 13 вересня, а вибори відбудуться 6 листопада.

Ніксон виступає від демократичної партії. Раніше вона часто їздила по країні, виступаючи за легалізацію одностатевих шлюбів.Варто відмітити, що Сінтія - відкрита лесбіянка. Їй подобаються і чоловіки, і жінки, але в певний момент вона вирішила, що будуватиме стосунки саме c жінкою. З 1988 по 2003 рік Ніксон жила в цивільному шлюбі з англійським професором Денні Мозесом. Актриса навіть встигла народити двох спадкоємців - сина і дочку. З 2004 року її супутницею стала активістка освітнього руху Крістін Маріноні.

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: