Вхід

Сільвестр Сталлоне дивує фізичною формою

18.03.2018 Фоторепортаж
Сільвестр Сталлоне дивує фізичною формою

Сільвестр Сталлоне своїм прикладом зміг довести, що він "живіше усіх живих" і недавні чутки про його смерть через хворобу - це не більше ніж вигадки "жовтої" преси. Сам же Сталлоне на відео підтягнувся з вантажем в 45 кілограмів, чим поспішив поділитися на просторах Instagram.

Попри те, що йому вже 71 рік, Сталлоне без особливих труднощів може дати фору будь-якому молодому спортсменові, якщо такий захоче з ним потягатися. У такому старанному віці він продовжує займатися в залі, а підтягування з вантажем в 45 кілограмів називає "легким тренуванням", додавши, що кожен старий настільки, наскільки себе почувають він сам і його суглоби".

Втім, Сталлоне часто публікує фото і відео із спортзалу, кожного разу дивуючи своїх прихильників. Але це не заважає з'являтися чуткам про його смерть. Так, наприклад, 18 лютого з'явилося повідомлення, що нібито актор помер від раку.

"Будь ласка, ігноруйте цю безглузду дурість. Я живий і досягаючий успіху! Все ще борюся", - заявив Сталлоне. Деякі прихильники, правда, в останній фразі побачили підтвердження чуток про недугу.

Безумовно, подивившись на такі тренування від Сталлоне всякі сумніви відносно його самопочуття відпадуть самі по собі.

Джерело: newsyou.info

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: