Вхід

Збори "Тихого місця 2" перевищили 200 мільйонів доларів

21.06.2021
Збори "Тихого місця 2" перевищили 200 мільйонів доларів

Світові касові збори фантастичного трилера "Тихое місце 2" перевищили 220 мільйонів доларів. За швидкістю набору такої переконливої суми сиквел вже випереджає першу серію, при цьому він не стартував ще на двох десятках ринків.

А лідером в Північній Америці за підсумками минулих вихідних став бойовик під назвою "Охоронець дружини кілера", який стартував з результатом 11,7 мільйона доларів, значно слабкіше, ніж очікувалося раніше. Виробничий бюджет стрічки склав 70 мільйонів доларів, і з таким стартом їй буде дуже непросто добитися окупності.

На другому місці фінішувало згадуване вище "Тихе місце 2", що зібрало ще 9,4 мільйона доларів. А третій рядок американського рейтингу зайняв "Кролик Петрик 2", що поповнив свою касу ще на 6,1 мільйона доларів.

Також варто відмітити, що світові касові збори пригодницького бойовика "Форсаж 9" наблизилися до 300 мільйонів доларів. Як і у випадку з "Тихим місцем", фільму ще тільки належить вийти на ряду перспективних кіноринків, а тому числі в Найпівнічнішій Америці.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: