Вхід

Сандра Буллок із сльозами розповідає про усиновлених дітей

07.06.2018
Сандра Буллок із сльозами розповідає про усиновлених дітей

53-річна Сандра Буллок відноситься до усиновлення дуже трепетно, адже сама виховує двох приймалень дітей : восьмирічного сина Луіса і п'ятирічну дочку Лилу. Актрису запросили на шоу Ходи Котб на NBC, де вона із сльозами на очах розповідала про усиновлення.

Сандра сприймає усиновлених дітей як рідних. "Сотні тисяч дітей готові стати вам рідними. Назавжди стаєш батьком з тієї хвилини, коли приймаєш дитину і його любов", - сказала актриса.

У інтерв'ю для журналу InStyle Сандра попросила батьків усиновлених дітей не використовувати термін "усиновлені", а називати своїх дітей "нашими". "Усе це примушуємо мене плакати. Давайте називатимемо цих дітей "нашими дітьми". Не говоріть "моя приймальна дитина", адже ніхто не вимовляє "ЭКО-ребенок". Давайте говорити просто - "наші діти", - заявила Сандра.

Нагадаємо, успіху своєї коханої, її вічну зайнятість і відсутність її будинку не витримав чоловік Сандры Баллок Джесси Грегорі Джеймс. Пара розлучилася в 2010-му. Довгий час актриса не могла прийти в себе і здавалося, що вона знаходиться в затяжній депресії. Єдиним розрадам для Сандры був прийомний син Лиус.

У 2015-му у Баллок з'явився новий чоловік. Ним став фотограф Брайан Рэндалл. Колишній манекенник ідеально вписався в життя актриси і вдихнув в неї нове життя. Він же став натхненням для Сандры на усиновлення ще однієї дитини. Так, в грудні 2015-го сім'я актриси збільшилася ще на одну людину - дочку Лилу.

"Коли я уперше побачила Лилу, я зрозуміла, що вона має бути зі мною. У цьому не було ніяких сумнівів. Я можу стверджувати з упевненістю: потрібні діти приходять до мене в потрібний момент", - говорила нещодавно Сандра.

Джерело: 24news.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: