Вхід

Тетяна Лазарєва призналася в невиліковній хворобі

07.06.2018
Тетяна Лазарєва призналася в невиліковній хворобі

Актриса і телеведуча стала першою знаменитістю, яка призналася, що хворіє на гостре хронічне захворювання. Лікування від нього все ще не розробили.

Татьяна Лазарєва призналася в невиліковній хворобі, чим вчинила прорив у боротьбі із замовчуванням пацієнтів про свою недугу. Телеведуча відкрито заявила про те, що в 2014 році їй поставили діагноз "виразковий коліт". Це захворювання викликає запалення стінок кишечника і супроводжується досить неприємними симптомами. Багато пацієнтів на додаток до фізичного дискомфорту отримують і психологічний, соромлячись говорити про складнощі, з якими доводиться стикатися через хворобу впродовж життєдіяльності.

Лазарєва заявила, що зараз абсолютно не соромиться своєї недуги і твердо упевнена в тому, що хвороба нікуди не зникне, якщо про неї умовчувати.

Це захворювання частенько вдається виявити вже на пізніх стадіях. Це пояснюється тим, що симптоми проявляються періодично. На даний момент дієве медикаментозне лікування не розроблене, а допомогти пацієнтові може тільки операція.

Джерело: vistanews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: