Наверх Наверх

Роузі Хантінгтон-Вайтлі на обкладинці арабського Harper's Bazaar

30.03.2018
Роузі Хантінгтон-Вайтлі на обкладинці арабського Harper's Bazaar

Арабський Harper's Bazaar зробив британську супермодель і актрису Роузі Хантінгтон-Вайтлі героїнею свого свіжого номера і створив для неї шикарну фотосесію. У інтерв'ю для журналу Роузі дала поради молодим моделям, розповіла про виховання сина і про багато що інше.

У червні минулого року 30-річна народила сина Джека. Деякий час вона зосередила увагу на малюку, а зараз старається повернуться до роботи, з'являючись на світських заходах. Модель призналася, що натхнення для виховання сина зачерпнула з книги Чімаманди Нгозі Адічі під назвою "Ми усі мають бути феміністами". Вона вважає, що її дитина повинна виховуватися також, як і вона - в рівноправ'ї. "Я бачила виступ автора, що здався мені що дуже надихає. Йдеться про виховання дівчаток і хлопчиків з однаковими цінностями, про спілкування і повагу. Так виховували мене і усіх людей, яких я кохаю. Ці цінності я культивую. У житті не можна носити тільки один капелюх. В усякому разі, для мене так. Мені повезло добитися успіху в роботі і досі продовжувати отримувати від неї задоволення". - говорить Хантінгтон. Сама модель в дитинстві відчувала свободу, яку тепер мають не усі діти. "Я дуже рада, що росла без соцмереж. У підліткові роки була нестримною і займалася своїми справами, не замислюючись про соцмережі і папрарацці. Був час свободи. Зараз усі фотографуються, і мені смішно бачити десятирічну дівчинку, що уміє позувати".

Повернутися до списку новин Джерело: starslife.ru

Коментарі до новини

255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Хавьєр Бардем зіграє в новому серіалі Стівена Спілберга
Хавьєр Бардем зіграє в новому серіалі Стівена Спілберга
30.03.2018

Хавьєр Бардем зіграє головну роль в міні-серіалі під назвою "Кортес", присвяченому легендарному конкістадорові

Кріс Претт купив корову і живе на фермі
ФоторепортажКріс Претт купив корову і живе на фермі
30.03.2018

У кожного з нас - свої способи боротися з життєвими труднощами : хтось з головою поринає в роботу, хтось шукає підтримку у друзів, а хтось - наприклад, Кріс Претт - "повертається до коренів"

Каннський фестиваль заборонив брати участь в конкурсі фільмам Netflix
Каннський фестиваль заборонив брати участь в конкурсі фільмам Netflix
30.03.2018

Каннський кінофестиваль не дозволив відомому телевізійному сервісу Netflix демонструвати свої фільми в конкурсній програмі

Рассел Кроу здивував прихильників своїм виглядом
ФоторепортажРассел Кроу здивував прихильників своїм виглядом
30.03.2018

Новий імідж не додає пишнотілому акторові привабливості

У Тома Харді в "Веномі" буде суперкостюм
У Тома Харді в "Веномі" буде суперкостюм
30.03.2018

Можливо, багато фанатів коміксів розчарувалися після того, як в першому трейлері "Венома" не з'явилося альтер его головного героя

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше