Вхід

Режисера "Післязавтра" зніме фільм про цивілізацію майя

16.02.2018
Режисера "Післязавтра" зніме фільм про цивілізацію майя

Німецький режисер Роланд Еммеріх має намір на час відмовитися від руйнування міст і континентів і зайнятися історичною драмою під назвою "Володар майя". Як повідомляє видання Slah Film, картина буде заснована на однойменному романі Джона До Роббінса, а основні події відбуватимуться за часів перших зіткнень древньої цивілізації і конкістадорів.

Сюжет описується наступним чином: "Солдат Герреро і священик Агілера виявляються єдиними вижили в корабельній аварії, що сталася близько півострова Юкатан. Незабаром вони опиняються в полоні у зухвалого племені майя. Не маючи надії на порятунок, досвідчений і прагматичний шукач пригод Герреро вирішує прийняти культуру майя як свою власну, в той час як безкомпромісний батько Агілера міцно тримається за свою християнську віру. Прибуття конкістадорів в 1519 році перевіряє волю обох людей, коли їм доводиться виявитися в раз их таборах". Терміни робіт поки не уточнюються.

Нагадаємо, що в активі Еммеріха вже є проекти на історичну тему. Він зняв фільм "Патріот", присвячений війні за незалежність у США, а також "Анонім", що представляє одну з версій авторства творів Вільяма Шекспіра.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: