Вхід

Ребека Фергюсон зіграє в сиквеле "Сяйва"

01.07.2018
Ребека Фергюсон зіграє в сиквеле "Сяйва"

До акторського складу сиквела фільму "Сяйво" приєдналася зірка серії "Місія нездійснима" Ребекка Фергюсон. Роль, яка дісталася актрисі, поки не називається, але, найімовірніше, вона зіграє жінку, наділену такими ж здібностями, які були у Дэнни Торрэнса.

Сюжет картини описувався таким чином: "Торренс переносить дитячу травму, яку він отримав під час подій в готелі Overlook, в доросле життя. Він став свого роду відображенням батька з його спалахами люті і пристрастю до алкоголю, яка притуплює біль, а також надприродні здібності, продемонстровані в "Сяйві". Ці сили повертаються, коли він кидає пити і використовує свій дар, щоб допомогти вмираючим в хосписе. Він встановлює психічний зв'язок з молодою жінкою, яка є мішенню таємничої групи людей з аналогічними здібностями".

Відмітимо, щопланувала зняти не лише сиквел, але і приквел "Сяйва", який планувалося назвати "Готель "Оверлук" ("Overlook Hotel"). Продовження стало пріоритетним проектом для студії після грандіозного успіху іншої екранізації роману Стівена Кинга - "Воно", яка стала одним з самих касових фільмів 2017 року.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: