Вхід

Рассел Кроу розпродає особисті речі

01.03.2018
Рассел Кроу розпродає особисті речі

Рассел Кроу (Russell Crowe) готовий розпочати нове життя з чистого аркуша після розлучення з Даніель Спенсер (Danielle Spencer). І до здійснення плану він вже приступив, розпочавши з розпродажу майна. Адже часто говорять, що позбавлення від речей допомагає очиститися від енергетики минулого.

На аукціоні "Сотбіс" в Австралії пройде захід "Мистецтво розлучення", у рамках якого будуть виставлено 227 різних предметів, що належать Кроу. Серед них годинник, гітари, предмети, що відносяться до різних фільмів, картини, кільця. Аукціон пройде 7 квітня, в день 15-річної річниці весілля Кроу і Спенсер.

Будуть також виставлені "мерседес" 2001 року і два мотоцикли.

"Розлучення дозволяє вам зрозуміти, що дійсно важливо у вашому житті, а що ні, - наводить The Hollywood Reporter слова Кроу, сказані для австралійського аукціону. - В ході процесу я подивився навкруги і зрозумів, що у мене дуже багато речей, які я отримав за свою кар'єру і просто накопив. Надто багато коробок. Для того, щоб рухатися далі, треба вільне місце".

У Кроу і Спенсер, що розлучилися в 2012 році, є двоє синів. Невідомо, чи підуть виручені на аукціоні засоби на виплату згідно з угодою про розлучення або ж Кроу пожертвує їх на благодійність.

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: