Вхід

"Чорній пантері" пообіцяли перемогу над "Аватаром"

01.03.2018
"Чорній пантері" пообіцяли перемогу над "Аватаром"

Фільм студії Marvel "Чорна пантера" має усі шанси перемогти блокбастер Джеймса Кемерона "Аватар". В усякому разі, як свідчать ці видання Variety, у зборах за треті вихідні в американському прокаті.

Як очікується, "Чорна пантера" зможе зібрати в Північній Америці за вказаний період не менше 75 мільйонів доларів, що дозволить їй зайняти друге місце в цьому рейтингу. Перше доки належить фільму "Зоряні війни: Епізод 7 - Пробудження Сили", який зібрав в третій уїкенд 90,2 мільйона доларів. На другому розташувався "Аватар" з результатом 68,5 мільйона доларів.

Експерти упевнені, що до завершення третіх вихідних в активі "Чорної пантери" виявиться не менше 500 мільйонів доларів, зібраних в американському прокаті, а світові збори можуть досягти 900 мільйонів доларів.

Відмітимо, що "Чорна пантера" став безумовним культурним феноменом початку 2018 року. Всього за місяць до старту картини у світовому прокаті найоптимістичніші прогнози обіцяли проекту куди скромніші результати, ніж він продемонстрував у результаті.

Фільм Marvel, без жодного сумніву, стане першим мільярдером поточного року і, найімовірніше, залишиться лідером до виходу іншого проекту студії - "Месники 3: Війна нескінченності".

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: