Закрити
Київ
Вхід

Пригоди юної Поліни у кіно

20.08.2019
Пригоди юної Поліни у кіно

У всіх кінотеатрах країни відбудеться довгоочікувана прем’єра пригодницької фентезійної стрічки "Поліна и таємниця кіностудії" режисера Оліаса Барко. Творцями кінострічки стали представники Франції, Бельгії та України. Окрім іменитого французького режисера, зйомками фільму зайнявся лауреат премії "Сезар" – оператор Тьєррі Арбогаст. Композитор стрічки став Дмитро Шуров (Pianoбой).

Головні ролі у фільмі виконали зірки світової величини: Жан Рено ("Леон"), Віржіні Ледуаєн ("Пляж"), Едуар Бер ("Астерікс і Обелікс"), Северія Янушаускайте ("Вавілон-Берлін"), а також українські актори та актриси Поліна Артеменко та Василь Вірастюк. Зйомки фентезі "Поліна і таємниця кіностудії" відбувались в Україні восени 2015 року, де основною знімальною локацією стала кіностудія FILM.UA та її натурний майданчик.

Щодо сюжету фільму, то у ньому покажуть історію головної героїні Поліни, яка нічого не знає про своє минуле та батьків. Все життя вона живе з лихою тіткою та двоюрідним братом, які планують позбутись дівчинки в день її ж народження. Все задля того, щоб отримати таємничу спадщину – кіностудію. Чи вдасться Поліні дізнатись про своє минуле і втекти від злих родичів – дізнаємось вже скоро.

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: