Вхід

Охлобистін зібрався на війну в Україну

23.04.2022
Охлобистін зібрався на війну в Україну

Відомий російський актор Іван Охлобистін, якого глядачі знають за роллю доктора Бикова в комедійному серіалі "Інтерни", не лише підтримав злочинну війну в Україні, а й заявив про намір поїхати воювати "за перемогу Росії". Артист, а за сумісництвом тимчасово відсторонений священик Російської православної церкви, планує взяти із собою в зону бойових дій і дружину. У нашій країні, за словами зірки, вони всіх убиватимуть.

Своєю задумкою Охлобистін у стані алкогольного сп'яніння поділився з товаришем, письменником-опозиціонером Олександром Ніконовим. Діалог діячів розшифрував та опублікував журналіст Михайло Козирєв на своїй Facebook-сторінці.

Ніконов розповів, що дзвінок актора-путініста був раптовим і за голосом він колишнього товариша не впізнав, оскільки той шепелявив через спиртні напої в організмі та стоматологічний ремонт у роті. Охлобистін заявив, що як тільки вилікує зуби, поїде воювати в Україну. Головна причина такого "сміливого" рішення – небажання бачити світ, у якому немає перемоги росії.

На таку заяву письменник відповів: "Росія цю війну вже програла. Петро Перший говорив колись про нездійсненність деяких завдань: " Ніким взяти!" У тому сенсі, що немає кадрів для такої роботи. Ось так і тут – нікому взяти: Росія витратила всі свої резерви та ресурси".

Проте одіозний актор назвав поразку своєї батьківщини неможливою. Аргументів, щоб довести свою позицію, він не підібрав, проте впевнено заявив, що "непереможна" Росія, у разі чого, потягне за собою на дно весь світ.

"Навіть якщо станеться неможливе, і ми програємо, це означає, що разом з нами програє весь світ. Нічого не буде! Буде великий Нуль. І ми всі готові до цього Апокаліпсису! Весь народ згоден. І ти не уявляєш, наскільки! У єдиному пориві! Усі, з ким я говорив, усі за перемогу! Поети, художники... Ми уб'ємо всіх! Нам не потрібен такий світ, в якому немає нашої перемоги... Ми чекали цього тридцять років. Тридцять років нас принижували. І тепер таке щастя... Нарешті, господи, я поїду туди", – висловився посіпака путінського режиму.

50-річна дружина знаменитості, як розповів він сам, поїде на фронт як снайперка. Сам же Охлобистін упевнений, що на війні його вб'ють або сильно покалічать.

"Я ось виїжджаю на бойові дії і всіх обдзвонюю. Тому що, мені здається, я не повернуся. Тому ти мене пробач там за все, якщо що було... Може, я інвалідом буду... Через Ростов їдемо, два конвої – з гуманітаркою там, те, се... Відвезу, а потім воювати! Ти ж росіянин! Я навіть не знаю, як тобі пояснити... Це кльово! У нас зараз у всіх таке піднесення! Таке щастя! З Божою допомогою. Війна з цими язичниками... Ми підірвемо цей світ! Ми всіх уб'ємо!" – закінчив діалог із письменником кінозірка.

 

Джерело: obozrevatel.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

 • Д

  Джон 25.04.2022 19:12

  михалкова и пригожина захвати, не забудь

  Відповісти
 • Д

  Джон 25.04.2022 19:10

  Ждём с нетерпением. Побыстрее лечи зубы и к нам. Встретим как положено.

  Відповісти
 • У

  уебан@рф.com 25.04.2022 10:52

  сказочный долбоеб!!!

  Відповісти

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: