Вхід

Мультфільм "Мавка" проданий в країни Близького Сходу і Північної Африки

21.05.2018
Мультфільм "Мавка" проданий в країни Близького Сходу і Північної Африки

У Каннах завершується кіноринок Marche du Film, і компанія FILM.UA Group традиційно представлена на нім власним стендом (крім того, проекти групи були представлені на українському стенді), вже готова поділитися з нами хорошими новинами.

Як ви знаєте, в Каннах компанія відкрила передпродажі прав на повнометражний анімаційний фільм "Мавка. Лісова пісня", і покупці з різних країн світу не розчарували команду FILM.UA:

"Завдяки активностям на ринках і питчингах, увазі міжнародної преси "Мавку" на ринку знають усі. Відкриття продажів, безумовно, започаткувало нову еру розвитку не лише проекту, але і групи в цілому. На Marche du Film ми отримали пропозиції на купівлю прав від Прибалтики, Чехії, Словаччини, В'єтнаму, країн Екс-Югославії, Португалії, Індії і Ізраїлю, і вступили в щільні переговори з цих територій. Крім того, на Marche du Film "Мавка" продана в країни Близького Сходу і Північної Африки - дистриб'ютором на цих територіях виступить Italia Film International, суб-дистрибутор Walt Disney Studios, в квітні що прокатав на цих територіях "Вкрадену принцесу", - розповів директор по дистрибуції FILM.UA Group Ігор Сторчак.

"Наступним ринком, на якому ми представимо "Мавку", стане SIFF Market у рамках Shanghai International Film Festival, - додає менеджер по міжнародних продажах FILM.UA Group Євгеній Драчев. - Саме потенційні покупці з Китаю виявляють до проекту найбільшу цікавість - вони бачать схожість в наших культурах і близькість ключових елементів Всесвіту Мавки китайському менталітету - особливо автентичної музики, яка звучатиме у фільмі, і здатності головної героїні мультфільму міняти зовнішність залежно від настрою. Саме тому потенційний продаж в Китай - це продаж не просто повнометражного анімаційного фільму, але цілому Всесвіту - адаптація VR і AR- додатків, реалізація брендованих книг і товарів для дітей, право на виробництво серіалу і 3d-шоу, лінійок одягу і автентичних прикрас".

Крім того, FILM.UA продала права на показ анімаційного фільму "Вкрадена Принцеса" в країни Південно-східної Азії (Малайзія, Сінгапур, Філіппіни, Таїланд, Бруней і Індонезія). За умовами угоди, кінотеатральний прокат на цих територіях забезпечить компанія Antenna Entertainment. А ще проект вийде в прокат Іспанії (дистриб'ютор - Selecta Vision), ведуться переговори про продаж фільму в Італію.

"Ми з Євгенієм вдячні команді проекту - продюсерові Єгору Олесову, деливери-менеджеру Надії Коротушке, яка організовує і забезпечує процес передачі матеріалів "Вкраденої принцеси" зарубіжним партнерам, продакшен-менеджеру Олександрі Луценко, яка яка організовує процес підготовки цих матеріалів, PR - і маркетинг департаменту на чолі з Поліною Толмачевой - його роботу неможливо є не помітив в Україна, він же забезпечує міжнародний піар і маркетинг "принцеса". На Marche du Film ми отримали багато компліментів про роботу цих людей - наші клієнти з різних країн говорять, що такого об'єму якісних і різноманітних промоматериалов не отримували ще ні від одного незалежного виробника контенту", - говорить Сторчак.

Практично одночасно з SIFF Market в Шанхаї проекти "Мавка" (Animagrad, FILM.UA Group), "Гарет Джонс" (Film Produkcja, Kinorob, FILM.UA Group, Crab Apple Film), "Захар Беркут" (Kinorob, FILM.UA Group) і "Вкрадена принцеса : Руслан і Людмила" (Animagrad, FILM.UA Group) будуть представлені у Франції - на кіноринку Mifa у рамках анімаційного фестивалю Annecy. І щось мені підказує, звідти FILM.UA Group привезе ще більше хороших новин.

Джерело: mediananny.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: