Закрити
Наверх Наверх

Мультфільм "Мавка" проданий в країни Близького Сходу і Північної Африки

21.05.2018
Мультфільм "Мавка" проданий в країни Близького Сходу і Північної Африки

У Каннах завершується кіноринок Marche du Film, і компанія FILM.UA Group традиційно представлена на нім власним стендом (крім того, проекти групи були представлені на українському стенді), вже готова поділитися з нами хорошими новинами.

Як ви знаєте, в Каннах компанія відкрила передпродажі прав на повнометражний анімаційний фільм "Мавка. Лісова пісня", і покупці з різних країн світу не розчарували команду FILM.UA:

"Завдяки активностям на ринках і питчингах, увазі міжнародної преси "Мавку" на ринку знають усі. Відкриття продажів, безумовно, започаткувало нову еру розвитку не лише проекту, але і групи в цілому. На Marche du Film ми отримали пропозиції на купівлю прав від Прибалтики, Чехії, Словаччини, В'єтнаму, країн Екс-Югославії, Португалії, Індії і Ізраїлю, і вступили в щільні переговори з цих територій. Крім того, на Marche du Film "Мавка" продана в країни Близького Сходу і Північної Африки - дистриб'ютором на цих територіях виступить Italia Film International, суб-дистрибутор Walt Disney Studios, в квітні що прокатав на цих територіях "Вкрадену принцесу", - розповів директор по дистрибуції FILM.UA Group Ігор Сторчак.

"Наступним ринком, на якому ми представимо "Мавку", стане SIFF Market у рамках Shanghai International Film Festival, - додає менеджер по міжнародних продажах FILM.UA Group Євгеній Драчев. - Саме потенційні покупці з Китаю виявляють до проекту найбільшу цікавість - вони бачать схожість в наших культурах і близькість ключових елементів Всесвіту Мавки китайському менталітету - особливо автентичної музики, яка звучатиме у фільмі, і здатності головної героїні мультфільму міняти зовнішність залежно від настрою. Саме тому потенційний продаж в Китай - це продаж не просто повнометражного анімаційного фільму, але цілому Всесвіту - адаптація VR і AR- додатків, реалізація брендованих книг і товарів для дітей, право на виробництво серіалу і 3d-шоу, лінійок одягу і автентичних прикрас".

Крім того, FILM.UA продала права на показ анімаційного фільму "Вкрадена Принцеса" в країни Південно-східної Азії (Малайзія, Сінгапур, Філіппіни, Таїланд, Бруней і Індонезія). За умовами угоди, кінотеатральний прокат на цих територіях забезпечить компанія Antenna Entertainment. А ще проект вийде в прокат Іспанії (дистриб'ютор - Selecta Vision), ведуться переговори про продаж фільму в Італію.

"Ми з Євгенієм вдячні команді проекту - продюсерові Єгору Олесову, деливери-менеджеру Надії Коротушке, яка організовує і забезпечує процес передачі матеріалів "Вкраденої принцеси" зарубіжним партнерам, продакшен-менеджеру Олександрі Луценко, яка яка організовує процес підготовки цих матеріалів, PR - і маркетинг департаменту на чолі з Поліною Толмачевой - його роботу неможливо є не помітив в Україна, він же забезпечує міжнародний піар і маркетинг "принцеса". На Marche du Film ми отримали багато компліментів про роботу цих людей - наші клієнти з різних країн говорять, що такого об'єму якісних і різноманітних промоматериалов не отримували ще ні від одного незалежного виробника контенту", - говорить Сторчак.

Практично одночасно з SIFF Market в Шанхаї проекти "Мавка" (Animagrad, FILM.UA Group), "Гарет Джонс" (Film Produkcja, Kinorob, FILM.UA Group, Crab Apple Film), "Захар Беркут" (Kinorob, FILM.UA Group) і "Вкрадена принцеса : Руслан і Людмила" (Animagrad, FILM.UA Group) будуть представлені у Франції - на кіноринку Mifa у рамках анімаційного фестивалю Annecy. І щось мені підказує, звідти FILM.UA Group привезе ще більше хороших новин.

Повернутися до списку новин Джерело: mediananny.com

Коментарі до новини

255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Торі Спелінг здивувала спокусливим фото
ФоторепортажТорі Спелінг здивувала спокусливим фото
20.05.2018

Багатодітна актриса сфотографувалася з льодяником

Даша Астафьева знялася в романтичній фотосесії
ФоторепортажДаша Астафьева знялася в романтичній фотосесії
20.05.2018

Українська співачка з'явилася в нетиповому для неї образі

Netflix екранізує роман Стівена Кінга "У високій траві"
Netflix екранізує роман Стівена Кінга "У високій траві"
20.05.2018

Потоковий гігант, що вже зняв по творах Кинга фільми "Гра Джеральда" і "1922", запускає у виробництво адаптацію роману "У високій траві". Одну з головних ролей має намір зіграти Джеймс Марсден

Вікторія і Девід Бекхем на королівському весіллі
ФоторепортажВікторія і Девід Бекхем на королівському весіллі
20.05.2018

Вікторія і Девід Бекхем відвідали весілля принца Гаррі і Меган Маркл

Леонардо ДіКапріо зіграє президента США у фільмі Спілберга
Леонардо ДіКапріо зіграє президента США у фільмі Спілберга
20.05.2018

Актор з'явиться в ролі Улисса Гранта, 18 президента Сполучених Штатів. Фільм буде байопик

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше