Вхід

Містичний трилер з Діланом О’Брайеном

17.06.2021
Містичний трилер з Діланом О’Брайеном

З 24 червня на великі екрани виходить фільм "Флешбек". Це нова робота канадського режисера Крістофера МакБрайда, який раніше був відомий тільки по одній картині - "Змова" з Аароном Полом.

Зірка проектів "Вовченя" і "Той, що біжить в лабіринті" Ділан О'Брайен також знову на екранах з головною роллю в трилері "Флешбек".

Головний герой кінострічки "Флешбек" Фред наближається до свого тридцятиріччя і починає переживати екзистенційну кризу, коли він опиняється на порозі повномасштабного дорослого життя. Він завжди мріяв стати художником, але зараз мусить піти працювати у велику корпорацію, аби мати можливість сплачувати рахунки.

Випадково він зустрічає людину зі шкільного минулого і це наштовхує його на нові пошуки. Фред поринає у спогади та намагається розгадати таємницю зникнення дівчини Сінді (Маїка Монро). Про неї ніхто не чув ще зі шкільних років, коли вона зникла. Саме тоді підлітки почали вживати новий наркотик меркурій. Тепер для Фреда настав час зрозуміти якою ж була дія тієї речовини, та яке майбутнє на нього чекає.

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: