Вхід

Метта Деймона засуджують за застосування гомофобної лайки

03.08.2021
Метта Деймона засуджують за застосування гомофобної лайки

У інтерв'ю журналістам The Sunday Times Метт Деймон розповів, що одна з його дочок гостро відреагувала на лайливе слово, яке він застосував в жартівливій формі.

Актор в розмові застосував слово "faggot", яке вважається лайливим позначенням представників ЛГБТ-співтовариств. За словами артиста, він не думав про це як про зневагу, коли ріс. Хоча у той час ця фраза вживалася багатьма підлітками.

"Слово, яке моя дочка означає як "зневагу гомосексуалів", було дуже поширене, коли я був дитиною, але з іншим значенням. Я пожартував кілька місяців тому, і моя дочка видала мені цілий трактат, - розповідає Деймон. - Вона встала з-за столу, але я сказав: "Та кинь, це жарт! Я говорю це у фільмі "Застряг в тобі". Але вона пішла до кімнати, де написала дуже довгий і красивий трактат про те, як і чому це слово небезпечне". - поділився Метт.

Після пояснень дочки, актор розкаявся і назавжди видалив цю лайку зі свого лексикону. Але, багато користувачів мережі, все ж, не змогли так легко пробачити Деймону необачне висловлювання і зрозуміти, як, живучи в 2021 році, він все ще знаходив це слово забавним.

"Тільки що з'ясував, що Метт Деймон жив в пузирі. З 1983 року", "Метт Деймон тільки що довів, що це окей називати його ідіотом в 2021-му", "МІСЯЦІ?!? Тому? Як це? Ви повинні були знати про це набагато раніше, ніж всього "кілька місяців тому" - пишуть користувачі Твіттер.

Сам актор доки не прокоментував скандал.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: