Вхід

Marvel анонсувала глобальне перезавантаження

21.02.2018
Marvel анонсувала глобальне перезавантаження

Marvel анонсувала глобальну програму перезавантаження своїх найпопулярніших серій коміксів. Як повідомляється на офіційному каналі компанії в YouTube до роботи над програмою під назвою "Fresh Start", перші результати якої шанувальники коміксів зможуть оцінити вже в травні 2018 року, будуть залучені кращі автори і творчі колективи, а читачів чекають "нові напрямки, нові сюжети і нові історії походження".

"Всіх нас чекають свіжі ідеї, і їх автори готові взяти на себе повну відповідальність за реалізацію схеми, яку можна описати таким чином:" Якщо ви раніше не читали комікси або були їх шанувальником в минулому і хочете повернутися, це прекрасна можливість". Ми починаємо і починаємо відразу з місця в кар'єр", - прокоментував ініціативу креативний директор Marvel Джо Кесада.

На ілюстраціях представлених компанією з нагоди цього анонсу, зображені найпопулярніші персонажі, в тому числі Тор із золотим молотом, Людина-павук, Залізна людина, Чорна пантера і інші. Примітно, що продемонстрований компанією Росомаха НЕ одягнений в свій традиційний костюм, його образ відповідає тому, що глядачі бачили в фільмах серії "Люди Ікс".

Нагадаємо, що в травні 2018 року Marvel випустить в прокат фільм "Месники 3: Війна нескінченності".

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: