Вхід

Марк Уолберг віддасть гонорар за перезйомки "Всіх грошей світу" на допомогу жертвам домагань

18.01.2018
Марк Уолберг віддасть гонорар за перезйомки "Всіх грошей світу" на допомогу жертвам домагань

Новий фільм Рідлі Скотта ще не вийшов на екрани, а вже встиг обрости всілякими скандалами: спершу з стрічки довелося вирізати Кевіна Спейсі, якого звинуватили в домаганнях, потім терміново знімати всі сцени з Крістофером Пламмером і, відповідно, задеять декількох акторів з основних кадрів. Так, досьемкі проводилися також з Мішель Вільямс і Марком Уолбергом.

Втім, на цьому все не зупинилося: в скандал були залучені ці актори через розбіжності в гонорарах. Марк Уолберг, який зіграв головну роль в "Всі гроші світу", отримав 1,5 мільйона доларів, тоді як Мішель - всього тисячу!

Після галасу в ЗМІ, Марк оголосив, що перерахує $2 мільйони фонду допомоги жертвам сексуального насильства Time's Up. Більшу частину цієї суми - $1,5 мільйона - складе гонорар, який актор отримав за присмак, а ще $500 тисяч додасть його агентство William Morris Endeavor.

Пожертвування буде зроблено від імені Мішель Вільямс - партнерки Уолберга по фільму.

"В останні кілька днів мій гонорар за присмак у фільмі" Все гроші світу "став важливою частиною суспільної дискусії. Я на 100% підтримую боротьбу за справедливу оплату і жертвую $1,5 мільйона в фонд Time's від імені Мішель Вільямс", - йдеться в заяві Уолберга.

Джерело: multikino.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: