Вхід

Джеймс Кемерон приготував сюрпризи в сіквелі "Аватара"

18.01.2018
Джеймс Кемерон приготував сюрпризи в сіквелі "Аватара"

Джеймс Кемерон не має наміру зраджувати собі і буде готовий запропонувати глядачам продовжень фантастичного фільму "Аватар" якісь нововведення, хоча не виключає, що не всі його експерименти виявляться успішними. Слова режисера наводить видання Slash Film.

"Жоден справжній творець не повинен боятися провалу. Треба рухатися вперед і пробувати. Найменш безпечний стан - це спроба весь час залишатися в безпеці", - сказав Кемерон, відмовившись натякнути, які саме нововведення чекають на глядачів.

У той же час підтвердив, що пріоритетною для нього завжди залишається цікава історія. "Урок який я витягнув, працюючи над першим фільмом, полягає в тому, що, чим більш вражаючою є картинка, чим більше розсуваються технологічні кордону, тим більшого значення набувають прості людські відносини їх правдивість і наближеність до реальності, їх щирість. І саме це і є основою для продовжень", - додав він.

Фільм "Аватар 2" буде представлений глядачам 18 грудня 2020 року. На момент написання даної замітки Кемерон вже приступив до зйомок картини. У ній знімалися Кейт Уінслет, Зої Солдана, Сігурні Уівер, Сем Уортінгтон, Уна Чаплін, Джованні Рібізі, Стівен Ленг, Кліфф Кертіс і інші.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: