Вхід

Кращі ролі Сандри Буллок, про які ви могли забути

27.07.2021
Кращі ролі Сандри Буллок, про які ви могли забути

У Сандри Буллок є "Оскар" за кращу жіночу роль у фільмі "Невидима сторона". Вона також запам'яталася глядачам за фільмами "Міс Конгеніальність", "Пропозиція", "Поки ти спав", "Гравітація" і "Пташиний короб". В останньому вона .

Але в нашій сьогоднішній добірці ми хочемо згадати маловідомі ролі Сандри, які можуть затьмарити навіть найвідоміші фільми з її участю.

"Руйнівник"

Сандра Буллок у фільмі знялася з улюбленцями публіки – Сильвестром Сталлоне і Уеслі Снайпсом. Акторка зіграла лейтенанта Леніни Хакслі, незграбного поліцейського з майбутнього. Багато критиків одностайно відзначили, що запам'ятовується комедійне виконання Сандрою своєї героїні, хоча сам фільм був сприйнятий холодно і з тріском провалився в прокаті.

"Практична магія"

Ця картина вважається фінансово невдалою. Баллок зіграла одну з сестер-чаклунок – Саллі Оуенс. Фільм в прокаті не окупився, але роль Сандри в дуеті з Ніколь Кідман поганою не назвеш. І взагалі "Практичну магію" хочеться переглядати щоосені через специфічну атмосферу. Але ми пропонуємо довго не чекати)

"Передчуття"

Сандра зіграла в картині з актором Джуліаном Макмехоном. Фільм розповідає про один тиждень життя домогосподарки Лінди, у якої передчуття чогось дуже поганого тільки посилюється з кожним днем, а події, які цьому сприяють, не дотримуються своєї хронології.

Фільм був розгромлений кінокритиками. Разом з Буллок в ньому з'явилися також Том Хенкс і актор-початківець Томас Хорн. Кіно зачіпає тему терористичних актів в США 11 вересня 2001 року.

"Копи в спідницях"

Баллок зіграла комедійну роль спецагентки Сари. Але фільм вийшов в один рік з картиною "Гравітація", де актриса зіграла досить драматичну, і роль в "Копах", м'яко кажучи, зблякла.

Джерело: segodnya.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: