Вхід

Кращі фільми з еротичними сценами: підбірка на вечір

11.03.2023
Кращі фільми з еротичними сценами: підбірка на вечір

Щоб відволіктися від новин та роботи, рекомендуємо провести гарний вечір за переглядом фільму з коханою людиною. У пригоді вам стане наша добірка кінострічок, що містять еротичні сцени.

Ми підібрали 5 фільмів з еротичними та романтичними сценами, які можуть зацікавити глядачів. Обирай один із них і проводь вечір пристрасно.

"Останнє танго в Парижі", 1972 рік
Фільм "Останнє танго в Парижі" став одним із першим у світовій кіноіндустрії, який містив еротичні кадри. За сюжетом, американський бізнесмен і вдівець крутить роман з молодою дівчиною. Від початку стосунків він попереджає обраницю, що це буде тільки секс. Та від юної партнерки головний герой дізнається чимало нового про насолоду.

"Титанік", 1997 рік
Романтична історія кохання між багатою пасажиркою та бідним моряком, які зустрілися на борту легендарного корабля "Титанік". Фільм містить декілька інтимних сцен між головними героями.

"Американський психопат", 2000 рік
Цей фільм присвячений життю багатих та успішних людей у Нью-Йорку в 1980-х роках. Хоча інтимні сцени не є головною темою фільму, вони можуть бути досить інтенсивними.

"Великий Гетсбі", 2013 рік
Екранізація знаменитого роману Френсіса Скотта Фіцджеральда про життя багатих та знаменитих у 1920-х роках. Фільм містить декілька інтимних сцен між головними героями.

"П'ятдесят відтінків сірого", 2015 рік
Екранізація популярної книги, яка стала бестселером. Фільм присвячений відносинам між молодою студенткою та мільярдером, які розвиваються від зустрічі до зустрічі.

Більше фільмів з еротичними сценами, які можуть зацікавити глядачів
"9 ½ тижнів" (1986 рік);
"Послуга" (2019 рік);
"Вона" (2013 рік);
"Дон Жуан де Марко" (1994 рік);
"Таємне життя Волтера Мітті" (2013 рік);
"Венера в хутрі" (2013 рік);
"Чотири кімнати" (1995 рік);
"Я кохаю тебе, Філліпе Моррісе" (2009 рік).

Джерело: 24tv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: