Вхід

Ліндсі Лохан знімає реаліті-шоу про своє нове життя

03.07.2018
Ліндсі Лохан знімає реаліті-шоу про своє нове життя

Новий зоряний тренд - знімати реалити про своє життя - докотився і до Линдси Лохан. Причому задумане актрисою реалити буде не про п'яні витівки, наркотики і перебування у в'язниці, хоча чекають від неї саме цього: Линдси запевняє, що нарешті зробилася розсудливим, і не варто нагадувати їй про помилки молодості.

- Я нормальна, приємна людина, - розповіла актриса в інтерв'ю. - У мене немає поганих намірів. Нехай минуле залишиться у минулому... І усім іншим пора відпустити минуле, тому що його більше немає. Що була я мертва, її більше не існує. І це для мене найважливіше.

Місцем для свого нового життя Лохан вибрала Грецію і саме там збирається знімати реалити-шоу.

- Мені не треба більше включати новини і чути про Кардашьян, - говорить вона. - Мені не треба більше бачити те, чого я не хочу. Я сама вибираю, що хочу побачити і як хочу жити.

Як ви здогадалися, за допомогою реалити актриса хоче вибілити свою скандальну репутацію і показати, що алкоголь, наркотики і неадекватні вчинки залишилися у минулому.

Ну-ну.

Джерело: mediananny.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

  • ДС

    Дмит Субачев 04.08.2018 09:56

    "Как вы догадались, с помощью реалити актриса хочет отбелить свою скандальную репутацию и "показать, что алкоголь, наркотики и неадекватные поступки остались в прошлом. Ну-ну." А может хватит ее грязью обливать ? не вам судить ее

    Відповісти

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: