Закрити
Вхід

Колекцію унікальних авто з фільму Шалений Макс пустять з молотка

15.09.2021 Фоторепортаж
Колекцію унікальних авто з фільму Шалений Макс пустять з молотка

В Австралії на аукціон вставили колекцію з 13 автомобілів, які були розроблені для фільму Шалений Макс: Дорога гніву. Однак, аукціонний будинок Lloyds Classic Car поставив умову: всі 13 машин продають суцільним лотом, а не по одній.

У колекцію входить знаменитий Doof Wagon, який очолював колону в фільмі, трейлер-цистерна під назвою War Rig, а також автомобіль з ім'ям Gigahorse, зібраний з двох Cadillac Coupe de Ville.

У списку згадуються Nux Car, створений на базі купе Ford кінця 30-х років минулого століття з восьмициліндровим мотором, і Elvis, оснащений мотором V12 (дві спарені шістки GMC) з системою уприскування закису азоту і кулеметом. Також в колекцію входять Flamer, Razor Cola, Saber Tooth і Caltrop: El Dorado.

У 2020 році експерти британської компанії Money науковим шляхом довели, що сцена погоні з Шаленого Макса – найбільш видовищна серед інших знаменитих кінопогонь. Фахівці показали кілька десятків картин різних років фокус-групі з 100 осіб, кожен з яких був підключений до монітора частоти серцебиття, і відстежили, наскільки підвищується пульс під час відтворення файлів. У Дороги гніву цей показник став найвищим: 85 ударів на хвилину.

Джерело: maximum.fm

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: