Вхід

Кевін Костнер зніме епічний проект мрії

31.01.2022
Кевін Костнер зніме епічний проект мрії

Кевін Костнер, який останній раз тримав в руках камеру в 2003 році, знімаючи вестерн "Відкритий простір", збирається повернутися в крісло постановника і зняти проект своєї мрії.

Зірка "Єллоустоуна" виступить режисером, продюсером і виконавцем головної ролі у фільмі "Western Horizon" ("Західний горизонт"), початок виробництва якого запланований на 29 серпня в штаті Юта. Виробництво здійснюватиметься такою, що належить кінематографістуі компанією Territory Pictures.

Впродовж декількох років, поки Костнер знімався в "Єллоустоуні", "Західний горизонт" залишався його давньою мрією, і має розмах, порівнянний з його знаменитою драмою "Танцюючий з вовками" 1990 року, фільмом, який отримав сім статуеток "Оскар" з 12 заявлених.

"Західний горизонт" розповідає про багатоаспектний 15-річний період експансії і заселення американського заходу до та після громадянської війни. "Експансія Америки на захід була зв'язана з небезпеками і інтригами, починаючи з природних стихій і закінчуючи взаємодією з корінними народами, що жили на цій землі, а також рішучістю і іноді безжальністю тих, хто вершив її, - сказав Костнер в заяві. - "Західний горизонт" чесно і відверто розповідає історію цієї подорожі, підкреслюючи точки зору і наслідку рішень, прийнятих героями". Кастинг почнеться в лютому.

 

 

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: