Закрити
Вхід

Кейт Хадсон в 2021 році хоче налагодити відносини з братами і сестрами

18.01.2021
Кейт Хадсон в 2021 році хоче налагодити відносини з братами і сестрами

Днями 41-річна актриса Кейт Хадсон вийшла в прямий ефір спільно зі своїм рідним братом Олівером. У розмові жінка зізналася своєму братові, що дуже часто думає про батька Біла, який кинув сім'ю заради іншої жінки. Також знаменитість не проти познайомитися ближче з дітьми свого батька, які були народжені в інших стосунках. Також Кейт уточнила, що у момент святкування Нового 2021 року вона вперше не загадувала бажань і не давала собі ніяких обіцянок. Просто вона хоче, щоб новий рік приніс їй гармонію в сім'ї, а також дав можливість налагодити відносини з близькими родичами. Пояснила вона своє бажання тим, що з віком стає зрозуміло : не можна тримати ні на кого таємні образи, усі мають бути добріші один до одного.

Голдв Хоун і актор Біллі Хадсон перебували в офіційному шлюбі з 1976 по 1982 рік, в цей період часу з'явилися на світ Кейт і Олівер. Після того, як батько залишив їх і одружився в другий раз, у нього народилося ще троє дітей, наймолодшій з яких всього 15 років.

"Ми з тобою так багато і так часто говоримо про взаємовідносини між братом і сестрою, і ми зараз сидимо тут і робимо вигляд, що у нас найщасливіша у світі родина. Але все таки, ми ніколи не визнавали, що у нас є ще інші чотири брати і сестри" - сказала Кейт Оліверу.

П'ять років тому актриса також наважилася на дуже складний крок в житті. Вона перша вирішила звернутися до свого біологічного батька, з яким не спілкувалася довгі роки. Актриса просто написала йому в соціальних мережах послання, яке той, швидше за все, прочитав. Кейт повідомила батька про те, що давно його пробачила за те, що він покинув її в дитинстві і абсолютно не  звертав увагу.

"Просто це те, з чим йому доводиться жити щодня, кожну секунду. Мені здається, що це повинно бути дуже болюче" - писала знаменитість в соціальній мережі 5 років тому.

Сама ж Кейт Хадсон знайшла споріднену душу і підтримку у своєму вітчиму актору Курті Расселі. Мати знаменитості почала зустрічатися з чоловіком через рік після розлучення з Біллі. Зоряні батьки Кейт Хадсон мешкають в щасливих стосунках до цього дня, проте ще давно вони прийняли рішення, що офіційно узаконювати свій союз вони не мають наміру. Адже це, дійсно, не найголовніше в житті!

Джерело: newsyou.info

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: