Вхід

Касові збори "Чорної пантери" досягли 900 мільйонів доларів

06.03.2018
Касові збори "Чорної пантери" досягли 900 мільйонів доларів

Фільм студії Marvel "Чорна пантера" з легкістю утримав лідерство в американському і міжнародному прокатах. За підсумками третіх вихідних картина зібрала в американському прокаті ще 65,7 мільйона доларів, тобто збори впали в порівнянні з попереднім уїкендом всього на 41 відсоток.

Сукупні американські збори фільму перевищили 500 мільйонів доларів, і за цим показником "Чорна пантера" вже увійшла до десятки найуспішніших кінопроектів в історії північноамериканського прокату. Світові досягли 897,7 мільйона доларів. Варто відмітити, що в загальному заліку ще немає зборів в Росії, Японії і Китаї. Без жодного сумніву, вже найближчим часом "Чорна пантера" приєднається до елітного клубу мільярдерів.

Друге місце в домашньому прокаті зайняв бойовик "Червоний горобець", в якому головну роль виконала Дженніфер Лоуренс. Фільм зібрав у свої прем'єрні вихідні лише 17 мільйонів доларів, і це дуже слабкий старт для проекту з бюджетом в 69 мільйонів доларів.

На третьому з результатом 13 мільйонів доларів виявився ще один дебютант - бойовик під назвою "Жадання смерті". Прокатна доля цього фільму буде сприятливішою, оскільки його виробничий бюджет всього 30 мільйонів доларів.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: