Вхід

У Україні знімуть фільм про Голодомор

06.03.2018
У Україні знімуть фільм про Голодомор

Головний герой фільму - британський журналіст, який побував в Україні у 1933 році і потім, повернувшись на батьківщину, розповів всьому світу про жахи Голодомору.

У Києві в суботу, 3 березня, почалися зйомки історичного фільму Агнєшки Голланд про Голодомор. Фільм має робочу назву Гарет Джонс. Кінострічка за сценарієм Андреа Халупи знімається у спільній продукції України, Польщі та Великобританії.

Відзначається, що головну роль виконує Джеймс Нортон. Ванесса Кірбі грає журналістку Аду Брукс. З українських акторів у проекті зайняті Яків Ткаченко (Припутні), Олег Драч (Незламна), Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала, Аліна Ковальська.

Зйомки пройдуть у Києві і Київській області, де будуть зняті сцени подорожі головного героя углиб Радянської України. А частина сцен, дія яких відбувається в Москві, буде знята в Харкові. Зйомки на території України триватимуть до 21 березня, а потім знімальна група переїде до Польщі і Шотландію, де продовжить роботу.

Гарет Джонс - британський журналіст, який побував в Україні в 1933 році і потім, повернувшись на батьківщину, розповів всьому світу про жахи Голодомору, приховуваного радянською владою.

За словами творців, Гарет Джонс буде політичним трилером.

Джерело: korrespondent.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: