Вхід

Журі Венеціанського фестивалю очолить Гільєрмо Дель Торо

13.02.2018
Журі Венеціанського фестивалю очолить Гільєрмо Дель Торо

У минулому році режисер виїхав з перемогою за Кращий фільм - на цей раз повернеться до Венеції сам роздавати нагороди.

Директор Венеціанського кінофестивалю Альберто Барбера оголосив, що в цьому році президентом журі основного конкурсу стане Гільєрмо дель Торо. Примітно, що рік тому режисер відвіз з Венеції приз за Найкращий фільм - так "Форма води" відкрила свій нагородний сезон.

"Бути президентом журі Венеціанського фестивалю - велика честь і відповідальність, які я приймаю з повагою і вдячністю, - прокоментував своє призначення дель Торо. - Венеція - вікно в світове кіно і можливість відсвяткувати його силу і культурне значення".

Гільєрмо дель Торо вже працював в журі міжнародного кінофестивалю в 2015 році в Каннах - тоді ж його колега Альфонсо Куарон очолював журі Венеціанського кінофестивалю. Що стосується останнього, дель Торо вперше приїхав до Венеції в 1997 році з фільмом "Мутанти" в програмі "Північ". У 2006 році він був членом журі премії ім. Луїджі Де Лаурентіса за кращий дебютний фільм.

"Гільєрмо дель Торо уособлює щедрість, любов до фільмів минулого і майбутнього і пристрасть до кіно, яке може викликати емоції, впливати на людей і змушувати їх думати, - каже Альберто Барбера. - Завдяки його живому уяві, незвичайної чутливості і довірі до сили образів він оживив фантастичний всесвіт, в якій співіснують любов і страх, а різноманітність скарбів - основна цінність. Ми щасливі і горді тим, що він погодився очолити журі 75-го Венеціанського кінофестивалю після того, як прикрасив попередній фестиваль б естящім фільмом "Форма води". Він буде геніальним, допитливим і активним президентом".

75-й Венеціанський фестиваль пройде з 29 серпня по 8 вересня 2018 року.

Джерело: thr.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: