Вхід

З "Дедпула 2" вирізали саму шокуючу сцену

16.05.2018
З "Дедпула 2" вирізали саму шокуючу сцену

Творці фільму "Дэдпул 2" вирізували з прокатної версії одну з сцен, яка повинна була демонструватися під час фінальних титрів. Йдеться про епізод із задушенням немовляти.

Дія повинна була відбуватися у минулому в одному з пологових будинків. Дэдпул опиняється в палаті для новонароджених і починає душити немовля, що лежить у боксі. У результаті глядачі бачать, бирку, на якій написано "А. Гітлер". Стверджується, що ця сцена викликала неоднозначну реакцію у фокус-групп, тому у результаті і було прийнято рішення про її видалення.

У загальній же складності таких сцен в час і після титрів планувалося продемонструвати п'ять. Скільки з них у результаті потрапило в прокатну версію, поки невідомо. Відмітимо, що "Дэдпул 2" отримав в основному високі оцінки західних кінокритиків. Його рейтинг в системі Rotten Tomatoes складав більше 80 відсотків після світової прем'єри в Нью-Йорку.

У картині знімалися Морена Баккарин, Джош Бролин, Брианна Хилдебранд, Райан Рейнольдс, Зази Битц, ТиДжей Міллер, Тері Крюс, Хейли Сэйлс, Джек Кеси, Еді Марсан і інші актори. Постановник Дэвид Литч. Нагадаємо, що в розділі Дэдпул магазину KN Shop можна придбати фігурки героя дуже вигідним цінам.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: